۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

سهم من که نیستی

سهم من که نیستی!!!

سهم قصه های من بمان!!!

سهم فکر من!!!

عاشقانه های من!!!

سهم خواب دست های من بمان!!!

از کنار من که رفته ای!!

از خیال من مرو!!

سهم من که نیستی!!!

سهم من نمی شوی!!!

سهم دفترم !!!

سهم واژه های من!!

سهم سطرهای خسته ام بمان....!!!غزل

دیگر نمیخواهی مرا با من مدارا میکنی

در گیر و دار رفتنی امروز و فردا میکنی


با دیگران جانانه ای با من ولی بیگانه ای

سودای رفتن داری و انکار و حاشا میکنی


داری به دل مهری دگر شوری دگر داری به سر

خواهی بگویی با دلم این پا و آن پا میکنی


با من عبوس و خسته ای بی اعتنا پیوسته ای

با او شنیدم دم به دم صحبت تمنا میکنی


افکنده ای در آتشم با عشق داغ و سرکشم

اما خموش و ساکتی تنها تماشا میکنی


آن دیگری یک هرزه خو، بدنامه ای بی آبرو

افسوس میدانی ولی اما و آیا میکنی ...

" بتول مبشری"

۲۹ خرداد ۹۵ ، ۱۹:۰۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمدحسین میرزا

هفت باور غلط درباره گوشی های هوشمند

امروزه اسمارت فون ها یا همان گوشی های های هوشمند به همراه همیشگی ما مبدل شده اند.گجت هایی که دیگر بسیار فراتر از یک تلفن برای ما کارایی داشته و یک لحظه قادر به جداشدن از آنها نیستیم.خب حالا که اینقدر به این ابزار های جدید وابسته هستیم بهتر است تا باور های غلط خود را در مورد آنها تغییر دهیم.در این مطلب نگاهی داریم به هفت مورد از باور های غلط افراد در مورد گوشی های هوشمند ، با گجت نیوز همراه باشید ، شاید شما هم یک یا چند مورد از این باورهای غلط را در مورد اسمارت فون ها داشته باشید.

 

۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ تیر ۹۴ ، ۱۴:۰۹
غزل

ایجاد تغییر همیشه سخت است. تغییر، خرق عادتی است که توسط جامعه و افراد پذیرفته شده و دست زدن به آن، شجاعت زیادی می‌طلبد. به قدر آن شجاعت، باید قوی هم بود و در برابر مخالفت‌ها تاب آورد. برای همین است که اغلب ما، تلاش نمی‌کنیم در شیوه‌ی زندگی‌مان تغییری ایجاد کنیم. به جایگاه اجتماعی، مالی و معنوی خود در همین وضع موجود رضایت می‌دهیم و ادامه‌اش می‌دهیم. همین است که افراد کمی هستند که جسارت تغییر را داشته‌باشند. در نوشته‌ی امروز، تصاویری از زنانی را می‌بینیم که با عملکرد خود تغییری چشمگیر در سنت‌های پذیرفته‌شده‌ی جامعه‌شان ایجاد کردند و درباره‌ی توانایی‌های‌شان، همگان را متعجب کردند. برخی از این تصاویر، نشان می‌دهد که زنان در موقعیت سخت جامعه‌شان چطور خود را با شرایط وقف دادند و عهده‌دار مسئولیت‌های مهم برای حفظ خاواده‌شان شدند. برخی از تصاویر نشان‌دهنده‌ی اوج انسانیت حتی در برابر دشمن هستند. شاید کار بعضی از آنان امروزه کاملاً عادی جلوه کند، اما در زمان خودش، نیاز به جسارت و جرأت فراوانی داشت. بیش از همه، دوست دارم این پست را تقدیم به مادرانی کنم که با کار شرافتمندانه، سرپرستی خانواده خود را بر عهده گرفته‌اند. شاید نام خیلی از آن‌ها را هرگز نشنویم و داستان‌شان را هیچ‌گاه نخوانیم، اما مسلماً همگی آن ها شایسته‌اند که برای عزت‌نفس فوق‌العاده‌شان مورد تقدیر قرار گیرند.

 

۱ موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ تیر ۹۴ ، ۱۱:۵۷
غزل

دلم می خواهد

مرد زندگی من

همچون کوه

محکم و استوار باشد

آن چنان که بتوانم

با خاطری جمع

در آغوش امن او مچاله شوم

و مطمئن باشم

همه چیز رو به راه است

و رو به راه خواهد بود

تا وقتی که 

مرد زندگی من

در کنارم هست.۶ موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ تیر ۹۴ ، ۱۸:۱۹
غزل

حتما برای شما هم پیش آمده که به آسمان خیره شوید و به ابرها دقت کنید و گاهی با منظره جالب یا ترسناکی از نحوه قرارگیری ابرها مواجه شوید. اما گاهی اوقات شکل ابرها منحصر بفرد است. ابرهای آرامش‌بخش، ترسناک یا ابرهایی که به شکل صورت یک انسان در می‌آیند. در ادامه برخی از ابرها را که به صورت طبیعی یا در اثر طوفان شکل گرفته‌اند، با هم می‌بینیم.


۲۹ خرداد ۹۵ ، ۱۹:۰۳ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمدحسین میرزا

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۲۹ خرداد ۹۵ ، ۱۹:۰۱ ۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمدحسین میرزا

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۲۹ خرداد ۹۵ ، ۱۹:۰۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
محمدحسین میرزا